Yeni Ekip Arkadaşımızı Arıyoruz!

Pozisyon Adı: Proje Koordinatörü

Lokasyon: Ankara, Türkiye

Program: Tam zamanlı

Sözleşme süresi: 6 Ay Sabit Vadeli Sözleşme

ICHILD, Ankara’da depremden etkilenen çocuklara yönelik yürütülecek çalışmaları içeren projenin koordinasyonunun sağlanması ve aynı zamanda derneğin yerelde çocuk çalışmalarının yürütülmesini sağlayacak bir Proje Koordinatörü arıyor.

İş ilanı ile ilgili detaylara, bu linkten erişebilirsiniz.

ICHILD – Uluslararası Çocuk Hakları Elçileri Derneği olarak fırsat eşitliğine inanıyor ve bu çerçevede işe alım süreçlerimizi yürütüyoruz. Tüm idari ve operasyonel süreçlerimizde çocuk güvenliği politikasını göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Bu pozisyonda kadın+ adayların başvuruları desteklenecektir.

İlanımıza başvuruda bulunmak isteyenler 19 Temmuz 2023 tarihine kadar, özgeçmişlerini ve motivasyon mektuplarını, aşağıda yer alan referans kodu ile ilgili e-posta adresine iletebilirler. Yalnızca olumlu olarak değerlendirilen adaylar ile iletişime geçilecektir.

Referans Kodu : FDF2023

E-posta : hr@ichildforchild.org

“07.04.2016 tarih, 29677 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, bu ilana yapacağınız başvuru ile özgeçmişiniz içerisindeki tüm kişisel bilgilerinizin ICHILD – Uluslararası Çocuk Hakları Elçileri Derneği ile paylaşılmasını ve bu bilgilerin saklanmasını kabul etmiş bulunmaktasınız.”

Yeni Ekip Arkadaşımızı Arıyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön