Gizlilik

  “www.ichildforchild.org” web sitesini ziyaretiniz esnasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartları kabul etmiş bulunmaktasınız.

     Bilgilerin Kullanılması ve Korunması “ICHILD – Uluslararası Çocuk Hakları Elçileri Derneği” adı altında varlık gösteren derneğimiz, etkinliklere başvuru yaptığınız zaman sizlere başvuru geri bildirimlerinde bulunmak amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, telefon, e-mail vb…) sizlerden talep etmektedir.

     ICHILD – Uluslararası Çocuk Hakları Elçileri Derneği isimli derneğimiz, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu katılımcılarımızın haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

     Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair:

     ICHILD – Uluslararası Çocuk Hakları Elçileri Derneği, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İletişim

     Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Veri Sorumlusu: Uluslararası Çocuk Hakları Elçileri Derneği
Posta Adresi: Barbaros Mahallesi Bülten Caddesi 21/6 Çankaya/ANKARA
E-posta Adresi: bilgi@ichildforchild.org

Başa dön